PlanTy - Usługi Ogrodnicze

Zakładanie ogrodów,
rabat i trawników

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym tworzeniem od podstaw przestrzeni zgodnie z przekazanym projektem bądź wskazaniami klienta. Do nasadzeń wybieramy wysokiej jakości rośliny ze sprawdzonych szkółek, a materiały które wybieramy cechują się najlepszą jakością i wytrzymałością na rynku. Podstawą pięknego i zdrowego trawnika jest odpowiedni dobór gatunkowy traw. Dobieramy mieszanki również do miejsc cienistych oraz o różnym przeznaczeniu.

Posiadając już gotowy projekt lub koncepcję ogrodu przystępujemy do realizacji. W pierwszej kolejności oceniamy grunt oraz odpowiednio go przygotowujemy, zakładamy agrotkaninę oraz obrzeża rabat. Z najwyższą starannością podchodzimy do doboru sadzonych przez nas roślin oraz do ich posadzenia. Na życzenie klienta sadzimy również z użyciem mikoryzy. Na koniec uzupełniamy rabaty ściółką z kory lub kamieni. Po zakończeniu prac klient otrzymuje wskazówki dotyczące późniejszej pielęgnacji nasadzeń.
W zależności od preferencji klienta zakładamy zarówno trawniki z siewu jak i z rolki.  

Wśród wykonanych przez nas realizacji znajdą Państwo zarówno obsadzanie donic balkonowych, przearanżowanie niewielkich rabat jak i wykonanie wielometrażowych ogrodów. Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. dowiedz się więcej Rozumiem